Úleva pro bolavá bříška novorozenců

Sdílejte článek
FaceBook  Twitter  

Nadýmání je slovo, které bude většina maminek po porodu skloňovat ve všech pádech. Bolavé bříško miminek totiž dokáže maminkám připravit nejednu bezesnou noc.

Jakmile se maminka rozhodne své miminko kojit, nastává jí minimálně na pár prvních týdnů po porodu tvrdý režim. Vše, co sní, totiž ovlivňuje zažívání kojence. Čerstvé pečivo, slupky hroznového vína, sycená minerálka, některé druhy zeleniny, to všechno jsou potraviny, které maminkám a potažmo jejich miminku dokážou připravit krušné chvilky. Nejedna maminka ví, o čem mluvíme.

Přísný výběr konzumovaných potravin je tak nutností, ale někdy ani to nepomáhá a maminka zoufale hledá způsob, jak svému miminku pomoci. Nadýmání však dokáže potrápit i těhotné ženy, byť se o tom nerado mluví. Účinnou pomoc nabízí česká farmaceutická společnost RosenPharma a její přípravek Větroplach.

Větroplach je velice šetrný bylinný prostředek proti nadýmání, ale také při pocitech plnosti žaludku a přejedení, který mohou bez obav užívat těhotné ženy i kojící matky. Větroplach obsahuje pouze přírodní látky: květ pomerančovníku, kmín, hřebíček, skořici, fenykl, muškátový oříšek, mátu peprnou, citronovou trávu, koriandr a citron.

Větroplach trPastilky stačí nechat rozplynout v ústech, případně rozkousat nebo rozpustit v malém množství vody. Účinkují rychle a spolehlivě a dokážou zbavit nadýmavých látek i mateřské mléko, což uvítá každá kojící maminka. Bez obav lze užívat až 6 pastilek denně.

Zatočte s bolavým bříškem svého miminka snadno a rychle. Příroda umí při potížích s nadýmáním šetrně a bezpečně pomoci a Větroplach je toho skutečným důkazem.

Více informací o Větroplachu

pregnant1

Těhotenství není věda, ale ....

V těhotenství můžete pociťovat celou řadu obtíží, které ačkoliv jsou zcela běžné, mohou být i nepříjemné. Mnoho z nich je vyvoláno hormonálními změnami, popř. nadměrnou zátěží v těhotenství. Ať už se však bude jednat o věci pro Vás jistě nečekané...

 

Více informací
pregnant4

Využijte těhotenství k odpočinku

Co nenaspíte před narozením miminka, to dlouho nedospíte. Vystresovaná a unavená už před porodem, to také není nejlepší start. Naučte se proto v těhotenství využít každé možné chvilky k odpočinku a relaxaci. Po porodu, jako když je najdete .

Více informací