Úleva od pálení žáhy v těhotenství

Sdílejte článek
FaceBook  Twitter  

Překyselení žaludku a pálení žáhy je jedním z nepříjemných projevů těhotenství a nejednu budoucí maminku umí přivádět doslova k šílenství. Naštěstí existuje spolehlivý a neškodný pomocník - Gasterin gel.

Tělo těhotné ženy produkuje ve zvýšené míře hormon progesteron, jehož úkolem je povolit svalstvo, aby miminko mohlo v bříšku pohodlně růst. Jenomže povoluje nejen svalstvo, ale také napětí jícnového svěrače, který pak není schopný zadržet zpětný tok žaludečních šťáv. Nepříjemným stavům pak rozhodně nepomáhá ani tlak zvětšené dělohy na žaludek, a tak zvláště poslední měsíce těhotenství bývají pro ženu utrpením.

Jen málokterá těhotná žena úporným pálením žáhy netrpí, ty ostatní se uchylují k radám kamarádek, maminek, chytrých knih i svých lékařů. Mezi ostatními radami, které mohou zabrat, ale také nemusí, velice často patří doporučení "nechte to být, ono to přejde". Takovou radu ovšem doporučujeme neposlechnout. Žaludeční šťávy jsou velice agresivní kyselinou, která sliznici jícnu při dlouhodobém působení naleptá. Místo pomoci si tak můžete nenávratně uškodit.

Neuchylujte se proto k žádným dobře míněným radám laiků. Vsaďte raději na jistotu doporučenou odborníky. Vyzkoušejte Gasterin gel od české farmaceutické firmy RosenPharma. Gasterin gel je zcela neškodný přípravek na zcela přírodní bázi bez chemie, který se dá i v těhotenství užívat dlouhodobě. Má příjemnou vanilkovou příchuť a je díky praktickému balení připravený k okamžitému použití. Sáčky s Gasterin gelem můžete mít kdykoli u sebe. V případě potřeby sáček roztrhnete a suspenzi velejemného uhličitanu vápenatého si nalijete do úst. Gasterin není třeba zapíjet ani složitě dávkovat, což oceníte hlavně mimo domov.

gasterin trGasterin gel však vyniká nejen okamžitou účinností, ale také vysokým obsahem vápníku, který zvláště těhotné ženy potřebují ve vyšší míře. Už dva sáčky Gasterinu pokryjí denní příjem vápníku. Gasterin gel tak těhotným pomáhá dvojnásobně.

Nenechte si období, ve kterém se tolik těšíte na své miminko, ničím kazit. Není třeba se trápit, existuje-li účinný, neškodný a prověřený prostředek. Užijte si těhotenství v pohodě, s Gasterin gelem to jde.

Více informací o Gasterinu

pregnant1

Těhotenství není věda, ale ....

V těhotenství můžete pociťovat celou řadu obtíží, které ačkoliv jsou zcela běžné, mohou být i nepříjemné. Mnoho z nich je vyvoláno hormonálními změnami, popř. nadměrnou zátěží v těhotenství. Ať už se však bude jednat o věci pro Vás jistě nečekané...

 

Více informací
pregnant4

Využijte těhotenství k odpočinku

Co nenaspíte před narozením miminka, to dlouho nedospíte. Vystresovaná a unavená už před porodem, to také není nejlepší start. Naučte se proto v těhotenství využít každé možné chvilky k odpočinku a relaxaci. Po porodu, jako když je najdete .

Více informací