Máte dostatek vitaminů a minerálů?

Sdílejte článek
FaceBook  Twitter  

Vývoj plodu v těle matky je poměrně složitou a zatěžující záležitostí. Přestože se žena může po celou dobu těhotenství cítit skvěle, je třeba si uvědomit, že "stavební materiál" je v této době nedostatkovým zbožím.

Organizmus těhotné ženy funguje zcela jinak než tomu bylo dosud. Všechny potřebné látky jdou v první řadě na správný vývoj plodu a teprve se zbytkem je "dovoleno" hospodařit tělu těhotné. Nemá-li plod dostatek stavebních látek, bere si je ženino tělo ze svých zásob: z kostí, zubů, vlasů... Nedostatek vitaminů a minerálů se přitom neprojeví akutně, aby na něj žena mohla hned reagovat. Jedná se o dlouhodobou plíživou záležitost, jejíž zanedbání se nevyplácí.

Mnohé těhotné ženy se však setkávají s názory (a to i v těhotenských poradnách!), že vitaminy určené prioritně těhotným ženám způsobují vysoké váhové přírůstky plodu, a ženy se tak obávají složitého porodu a odmítají vitaminy v těhotenství užívat. Zvolí-li však vhodný přípravek, nemusí se vůbec ničeho obávat, ba naopak.

Účinnou alternativu nabízí Multivitamin s minerály od české farmaceutické společnosti RosenPharma. Tento přípravek byl dokonce původně vyvinut přímo pro těhotné. Obsahuje 13 nejdůležitějších vitaminů a 9 nejdůležitějších minerálů. Zajistí rychlé doplnění potřebných látek pro matku i plod, aniž by zbytečně byly potřebné dávky překračovány, jak tomu bohužel je u některých multivitaminů pro těhotné ženy. Žena tak může mít stoprocentní jistotu, že s Rosen Multivitaminem jí ani miminku nebude nic chybět a dokonce ani přebývat.

Rosen Multivitamins minerály obsahuje vyváženou kombinaci thiaminu, riboflavinu, niacinu, pyridoxinu, biotinu, kyseliny listové, kyanokobalaminu, kyseliny panthothenové, beta karotenu, vitaminu C, kyseliny askorbové, vitaminu A, vitaminu D3,vitaminu E, vápníku, hořčíku, železa, manganu, mědi, jódu, selenu, molybdenu a chromu v dávkách potřebných organizmu těhotné ženy. Jedno balení vystačí na dva měsíce užívání.

MultivitaminMultivitaminy jsou samozřejmě bezfosfátové, nehrozí tedy usazování vápníku v tkáních a některých orgánech, což může nadbytek fosforu v těle způsobovat. S Rosen Multivitaminem má každá těhotná žena stoprocentní jistotu bezpečí a prověřených účinků a může se tak plně a bez obav věnovat přípravám na příchod nového človíčka.

Více informací o Multivitaminu

pregnant1

Těhotenství není věda, ale ....

V těhotenství můžete pociťovat celou řadu obtíží, které ačkoliv jsou zcela běžné, mohou být i nepříjemné. Mnoho z nich je vyvoláno hormonálními změnami, popř. nadměrnou zátěží v těhotenství. Ať už se však bude jednat o věci pro Vás jistě nečekané...

 

Více informací
pregnant4

Využijte těhotenství k odpočinku

Co nenaspíte před narozením miminka, to dlouho nedospíte. Vystresovaná a unavená už před porodem, to také není nejlepší start. Naučte se proto v těhotenství využít každé možné chvilky k odpočinku a relaxaci. Po porodu, jako když je najdete .

Více informací