O nás

logo1

Společnost RosenPharma, a.s. je ryze českou společností zabývající se technologií výroby tabletových forem a výrobou potravinových doplňků. V rámci smluvního partnerství vyrábíme a dodáváme na český trh tabletované potravinové doplňky pro značku GS společnosti Green Swan.

V roce 2003 jsme začali realizovat vlastní výrobní program založený na důkladné znalosti technologie výroby a léčivých vlastností přírodních produktů.

V roce 2006 byla dokončena výstavba závodu na výrobu tablet a finalizaci produktu z koncentrátu PELOIX® - čirého extraktu z rašeliny, který je základem naší vlastní řady domácí lázeňské péče RosenSPA. Vývojem původních produktů jsme se úspěšně etablovali na českém trhu, na který dnes dodáváme několik desítek vysoce kvalitních produktů a vlastní značku dermokosmetiky Le Rouge.

Produkty vhodné pro těhotné a kojící ženy

Nezanedbatelnou součástí produkce naší společnosti RosenPharma tvoří přípravky vhodné pro těhotné a kojící ženy. Byly vyvinuty se zřetelem na potřeby matky a jejího plodu, stejně jako matky a jejího již narozeného dítěte.

V těhotenství a při následném mateřství se ženy setkávají s problémy, které možná nikdy před tím nemusely řešit. Na mnoho z nich nabízíme šetrnou a přitom velice účinnou pomoc. Z tohoto důvodu jsme spustili webové stránky o těhotenství. Rádi bychom se s ženami podělili o naše znalosti a pomohli jim užít si období těšení na miminko pokud možno bez problémů a v pohodě. Jestliže k tomu maminkám napomohou i naše produkty, budeme skutečně rádi.

Web o těhotenství budeme stále vyvíjet a doplňovat. Uvítáme, jestliže se i naše čtenářky rozhodnou přispět do diskuzí a podělit se o své zkušenosti a rady.

RosenPharma a.s.

Levá 489/11
147 00 Praha 4

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | www.rosenpharma.cz

 

{jcomments off}

pregnant1

Těhotenství není věda, ale ....

V těhotenství můžete pociťovat celou řadu obtíží, které ačkoliv jsou zcela běžné, mohou být i nepříjemné. Mnoho z nich je vyvoláno hormonálními změnami, popř. nadměrnou zátěží v těhotenství. Ať už se však bude jednat o věci pro Vás jistě nečekané...

 

Více informací
pregnant4

Využijte těhotenství k odpočinku

Co nenaspíte před narozením miminka, to dlouho nedospíte. Vystresovaná a unavená už před porodem, to také není nejlepší start. Naučte se proto v těhotenství využít každé možné chvilky k odpočinku a relaxaci. Po porodu, jako když je najdete .

Více informací